Alışveriş Sırasında Dostunuz Olacak En İyi Çeyiz Markaları

En iyi çeyiz markaları için kırmızı karton bir poşet

Biliyorsunuz ki çeyiz hazırlıkları asla bitmez ve hazırlıklara başlamak için hiçbir zaman erken değildir. Bu süreçte yüzlerce mağaza gezeceğinizden ve yeni markalar keşfedeceğinizden eminiz. Yine de bazen hepimiz kalitesi, fiyatı ve tasarımlarıyla bizi yormayacak o müthiş limanı ararız. Çeyizlique ekibinin seçtiği en iyi çeyiz markaları umarız sizler için güzel bir başlangıç olur.

İşte sizi kalitesiyle mutlu edecek, fiyatıyla yormayacak ve çeyiz hazırlıkları sırasında yolunuzun mutlaka düşeceği, en azından fikir alabileceğiniz en iyi çeyiz markaları:

Paşabahçe

Paşabahçe mağazalarında çay bardağından su setlerine, kadehlerden karaflara birçok ürün farklı kalitelerde sizi karşılıyor. İlham almak için de muhteşem bir seçenek olan Paşabahçe’deki tasarım ürünlere, özel koleksiyonlara veya minimal parçalara bayılacaksınız. Cam konusunda açık ara en iyi çeyiz markası olan Paşabahçe’de seramik, porselen ve ahşap ürünler de mevcut.

Karaca Home

Çeyizden bahsedip Karaca’dan bahsetmemek olmaz. Porselenin yanı sıra yatak örtülerinden dekoratif ürünlere, mutfaktan banyo aksesuarlarına ihtiyacınız olan çeyizlik ürünler için mutlaka bir göz atın. 

Karaca’da farklı kalitede ürünler olduğunu unutmayın. Bu nedenle beğendiğiniz ürünlerin içeriğini mutlaka kontrol edin ve yorumlarını okuyun. Karaca’nın zaman zaman farklı markalarla işbirliği yaptığını biliyor muydunuz? Her zaman bulamayacağınız bu özel parçaları kaçırmamak için markayı radarınıza almanızı öneririz.

Yataş Bedding

Yataş, uyku deyince akla gelen ilk markalardan. Bazalardan yatak başlıklarına nevresim takımlarından yorgan çeşitlerine birçok ürünüyle o bizim için kaliteli uyku demek. Yataş, yatak odası için en iyi çeyiz markaları arasında ancak uyku konforunun oldukça kişisel olduğunu unutmayın. Bu nedenle mümkünse mağazaları ziyaret edin ve ürünlere tek tek dokunun.

Tekstil ürünlerini almadan önce yazımıza bir göz atmak isteyebilirsiniz: Yatak Odası Tesktili Satın Alma Rehberi

Jumbo

Uzun yıllar kullanabileceğiniz zamansız ürünler için Jumbo bir klasik. Akla ilk önce çatal bıçak takımları gelse de Jumbo birçok mutfak ve sofra ürünü için ideal. Jumbo, çatal bıçak takımlarının yanı sıra tencere ve tavalar, yemek takımları ve sofra ve servis aksesuarları ile de oldukça öne çıkan bir marka. 

Porland

Porland hem yenilikçi tasarımları hem de ürün çeşitliliği ile dikkat çeken markalardan biri. Proland’da sadece porselen değil çelik, döküm, cam veya ahşap ürünler de bulabilirsiniz. Ev aksesuarından mutfak ve banyo ürünlerine geniş bir alışveriş için size ilham verecek. Ayrıca spesifik ürünler keşfetmek için de ideal. Örneğin makarna tabakları. 

English Home

İngiliz tarzı ev eşyalarını ya da country detayları seviyorsanız English Home sizin markanız. Yatak odasından banyoya, salondan mutfak ve çalışma odasına kadar hayalinizdeki evi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok ürün English Home’da sizi bekliyor.

LC Waikiki Home

Aşık olacağınız tasarımlarıyla LC Waikiki Home tasarım ve uygun fiyatı bir araya getiriyor. Battaniye ve nevresim takımı veya kupalar ve tabaklar. Herkesin kendine uygun bir parça bulabileceği markada öne çıkan kategori ise genellikle ev tekstili ve dekorasyon.

Bella Maison

Zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik birçok seçeneği Bella Maison’da bulabilirsiniz. Hem farklı ürünler arıyor hem de uygun fiyatlı olsun diyorsanız bu marka sizin için harika. Çeyizinizi zenginleştirebileceğiniz farklı parçalar keşfetmek için bir göz atmakta fayda var.

Boyner Evde

Ev tekstilinden mobilyaya, mutfak aksesuarlarından küçük ev aletlerine kadar çeyizinizin hemen her ihtiyacını bulabileceğiniz Boyner Evde ile çeyizinize farklı bir hava katacak imza parçalar bulmak mümkün. Ayrıca Boyner ve Morhipo indirimlerini takip etmeyi unutmayın.

Mudo

Mudo’nun 1964’te kurulduğunu biliyor muydunuz? Mudo, çeyizinize özel parçalar eklemek ve ilham almak için mutlaka gezmeniz gereken mağazalardan. Öne çıkan kategoriler ise genel olarak mobilya ve dekorasyon. Tablolar, dekoratif aksesuarlar ve retro parçalar için belki de en iyi çeyiz markası.

Ikea

“Birçok fiyat aralığında, iyi tasarlanmış ve işlevsel binlerce mobilya ve ev aksesuarı sunmak.” İkea felsefesi tam olarak bunu amaçlar. Hem evinizin havasını yansıtacak hem de kurtarıcı ürünlere sahip Ikea adeta çeyiz için düşünülmüş.